هندریل شیشه ای

سیستم هندریل شیشه ای آکات گلس یک محافظ شفاف از جنس شیشه مقاوم شده سکوریت و لمینت است. که به نام حفاظ شیشه ای نیز شناخته می شود. نرده شیشه ای یکی از اصلی ترین حفاظ های ایمنی در صنعت ساختمان است که در راه پله، تراس، پشت بام، روف گاردن و دور استخر به عنوان یک هندریل شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

هندریل شیشه ای

 

زیبایی و مقاومت بالای هندریل شیشه ای باعث شده در طراحی های مدرن به یکی از اجزای اصلی تبدیل شود. هندریل شیشه ای شاخص مهمی است که ساختمان شما را همچون یک اصر هنری زیبا و خاص مورد توجه قرار می دهد. افزایش نور طبیعی در محیط راه پله و بهبود دامنه دید در بالکن و تراس به دلیل استفاد از شیشه های سوپرکلیر شفاف در هندریل های شیشه ای سطح بالاتری از کیفیت ساخت راه در پروژه ساختمان شما نشان می دهد و زمانی که در یک ویلای ساحلی یا کوهستانی هستید گام برداشتن در راه پله یا بالکن ایمن و مدرن که با هندریل شیشه ای محافظت شده تجربه کم نظیری از آرامش را به شما نشان می دهد.

هندریل شیشه ای مشکلات نرده های فلزی و چوبی را ندارد که نیاز به مراقبت و نگهداری مداوم دارند. زیرا به راحتی و با کمترین زمان  هزینه تمیز می شود و شفافیت و درخشندگی آنها همیشگی است.

هندریل شیشه ای

ما هندریل شیشه ای را به صورت سفارشی طراحی می کنیم تا آن را برای ایمنی و زیبایی در راه پله ها ، استخر ها و کنار بالکن قرار دهیم. تمام مدل های هندریل شیشه ای ما با استفاده از بالاترین کیفیت در روش های تولید برای اطمینان از ماندگاری سفارش شما ساخته می شود. ما از شیشه های نشکن و لمینت یا سکوریت و اتصالات از جنس استنلس استیل درجه یک در ساخت محصولات خود استفاده می کنیم. تمام یراق آلات هندریل شیشه ای ما در برابر رطوبت اقیانوس ها و آب استخر ها مقاومت است.

اگر بالکن ها ، راه پله و حیاط شما منظره ای دارد یا شاید فقط می خواهید یک استخر شنا را به روشی غیر پوشیده محصور کنید ، ممکن است هندریل شیشه ای پاسخ شما باشد.

هندریل شیشه ای به صورت کلی با دو روش اجرا می شود که بر اساس میزان هزینه ای که شما برای آن در نظر گرفته اید به صورت تمام فریم یا بدون فریم اجرا می شود. در واقع هندریل شیشه ای فریم دار به صورت یک چهار ضلع یا دو ستون عمودی از پروفیل فلزی و شیشه سکوریت در ضخامت های 10 و 12 میلیمتر تشکیل شده است. هندریل شیشه ای فریم دار از نظر قیمت ارزان ترین مدل است اما از نظر ایمنی در درجه پایین تری قرار دارد.

هندریل شیشه ای اسپیگات

هندریل شیشه ای فریم لس در واقع حفاظ تمام شیشه ای است که هیچ فرم عمودی یا افقی فلزی یا چوبی در آن وجود ندارد و نرده به صورت یک دیواره تمام شیشه ای شفاف دیده می شود. ضخامت شیشه ها در مدل نرده شیشه ای فریم لس باید به اندازه ای باشد که فشار وزنی وارده از خارج را تا میزان 450 کیلیو گرم در هر متر مربع را تحمل کند. نوع شیشه در این مدل لمینت شده است که با ضخامت های 16، 18 و 20 میلیمتر به صورت شفاف یا رنگی به بازار عرضه می شود.

انواع مدل های هندریل شیشه ای آکات گلس

 1. هندریل شیشه ای اسپیگات (اسپیگوت)
 2. هندریل شیشه ای فیکس پوینت
 3. هندریل شیشه ای اکسپوز
 4. هندریل شیشه ای دفنی
 5. هندریل شیشه ای فین گلس
 6. هندریل شیشه ای و استیل

سیستم هندریل شیشه ای اسپیگات (اسپیگوت)

اسپیگات یکی از ایمن ترین و مدرن ترین انواع هندریل شیشه ای است که با پایه های فلزی به صورت گرد و چهارگوش با دو نوع شیشه سکوریت و لمینیت اجرا می شود. در پروژه هایی که محدودیت زمان بسیار مهم است از هندریل شیشه ای اسپیگات استفاده می شود. زیرا اجرای آن بسیار ساده و سریع است و به زیرسازی خاصی نیاز ندارد.

به صورت استاندارد در هندریل شیشه ای اسپیگات برای هر پنل شیشه ای سه پایه اسپیگات فلزی در ارتفاع 12 تا 18 سانتیمتر روی کف راه پله یا ووید نصب می شود. به سبب ایمنی بالای این سیستم حفاظ شیشه ای و امکان عبور آب از بین فاصله پایه ها و زیر شیشه ها ار این هندریل شیشه ای بیشتر در دور استخر ها و کنار دیوار بالکن ها استفاده می شود. نوع آلیاژ فلز پایه های اسپیگات از جنس استیل ، آلومینیوم یا آهن با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای است به همین دلیل در صورت تماس با رطوبت و هوا دپار تغییر رنگ و پوسیدگی نمی شود.

هندریل شیشه ای اسپیگات

سیستم هندریل شیشه ای فیکس پوینت

مدرن ترین سیستم هندریل شیشه ای، مدل فیکس پوینت یا نقطه ای است. هندریل شیشه ای فیکس پوینت از یک اتصال فلزی استیل یا آلومینیوم به شکل استوانه و یک بست متحرک مهره گرد دکمه ای شکل که شیشه بین آنها قرار داده می شود تشکیل شده است.

هندریل فیکس پوینت به دلیل نداشتن هیچ پایه فلزی عمودی بین پنل های شیشه ای نصویر بدون مانع با وسعت دید شفاف را به کاربران می دهد. به همین دلیل بیشتر در این مدل از انواع شیشه سکوریت با ضخامت 10 و شیشه لمینت دولایه با ضخامت های 12، 14، 16 و 18 میلیمتر استفاده می شود.

اجرای هندریل شیشه ای فیکس پوینت کاری تخصصی و دقیق است زیرا کمترین خطا در محایبه و اجرای عملیات زیر سازی محل نصب بست های فیکس پوینت باعث اشتباه در اندازه برداری برای ساخت پنل های شیشه ای شده و خسارت زیادی به بار می آورد. در هندریل شیشه ای فیکس پوینت فضای راه پله و بالکن اشغال نمی شود و حداکصر بهروری از آنها انجام می شود.

هندریل شیشه ای فیکس پوینت

سیستم هندریل شیشه ای روکار اکسپوز

هندریل شیشه ای اکسپوز یک از اصلی ترین سیستم های نرده تمام شیشه ای است که از یک نوع شیشه لمینت در اجرای آن استفاده می شود. و در مراکز تجاری و فرودگاه یا ایستکاه های قطار بیشترین کاربرد را داردو نام دیل این مدل هندریل شیشه ای روکار است که به شکل مجموعه منظمی از پنل های شیشه ای به شکل یک ئیوار داخل یک پروفیل یو شکل آلومینیوم به ارتفاع 15 تا 18 سانتمتر نصب می شود.

از ویژکی های این حفاظ شیشه ای می توان به سرعت نصب بالا . امکان تعویض آسان پنل های شیشه ای آسیب دبده اشاره کرد. ضخامت شیشه ها در این مدل بین 12 تا 20 میلیمتر است و کامپونت های آلومینیومی نگهدارنده پنل ها در فاصله 15 تا 25 سانتیمتر در کف کار گذاشته می شود. شیشه ها داخل این پایه ها ثابت و محکم تراز شده و یک روکش آلومینیوم سرتاسری کاور نهایی را بر روی پروفیل کامپونت ها انجام می دهد. در مدل هندریل شیشه ای اکسپوز شما هیچ پایه فلزی عمودی بین پنل های شیشه ای نمی بینید.

هندریل شیشه ای روکار اکسپوز

سیستم هندریل شیشه ای دفنی

در هندریل شیشه ای توکار پروفیل‌های یو شکل کامپونت در داخل زمین نصب می‌شوند و پس‌از انجام مراحل کف سازی شیشه‌ها داخل این کامپونت ها قرار می‌گیرد. هندریل شیشه ای دفنی یک نمای کاملاً شیشه‌ای را به نمایش می‌گذارد که هیچ قطعه یا اجزای فلزی به‌غیر از شیشه‌هایی که از داخل زمین به بیرون آمده‌اند برای محافظت وجود ندارد.

 برای ایمنی بیشتر در زمان تماس دست افراد با لبه‌های پنل های شیشه‌ای در این مدل هندریل لبه‌های شیشه‌ها ابزار خورده تا برندگی آن‌ها کاهش یابد. حفاظ شیشه‌ای دفنی به دلیل ایجاد یک نمای کامل و یکدست از شیشه که از نظر ظاهری بسیار مدرن و جذاب است مورد استقبال زیادی قرار گرفته‌است. نوع شیشه در نرده دفنی از لمینت دولایه در ضخامت دوازده تا بیست میلی‌متر است ایمنی هندریل شیشه ای دفنی مورد تأییده آتش‌نشانی، سازمان نظام مهندسی و شهرداری است به‌ همین دلیل در گرفتن پایان کار مشکلی نخواهد بود.

هندریل شیشه ای دفنی

هندریل شیشه ای استخر

سیستم های هندریل شیشه ای بدون قاب ما برای هر خانه یا محل کار مناسب است و زیبایی بی نظیر ملک شما را به نمایش می گذارد. هندریل های استخر شیشه ای بدون قاب ما همچنین به شما امکان می دهد تا از مناظر شهری تا غروب خورشید در ساحل بهره ببرید، در حالی که امنیت بیشتری را برای شما به همراه دارد. یک سیستم هندریل شیشه ای برای خانه یا ملک تجاری خود در نظر بگیرید. کیفیت تولید و نصب تخصصی ضمن ایجاد امنیت و آرامش خاطر در خانواده ها ، به زیبایی ملک شما می افزاید. امنیت استخره برای کودکان برای والدین بسیار مهم است به همین دلیل انتخاب هندریل شیشه ای استخر یک حفاظ شفاف، زیبا و ایمن را در اختیار شما می گذارد. در مدل نرده شیشه ای استخر ارتفاع استاندارد بین 100 تا 140 سانتیمتر می باشد که توسط پنل های شیشه ای از نوع لمینیت تامین می شود.

هندریل شیشه ای استخر به دلیل در اتباط بودن با آب استخر و هوای باز باید از بهترین یراق آلات و اتصالات ضد زنگ ساخته شود. آلیاژ این قظعات در هندریل شیشه ای استخر از فلز استیل 316 و آلومینیوم آنودایز شده 6063 است. مناسب ترین سستم ها هندریل شیشه ای استخر عبارت است از: نرده اسپیگوت، اکسپوز، فین گلس و هندریل شیشه ای کلیپس.

سیستم های هندریل شیشه ای منظره های خیره کننده را فراهم می کند تا زیبایی ملک شما را تکمیل کند. هندریل شیشه ای یکی از قوی ترین محافظ های فزیکی دارای درجه بندی برای مناطق سرد و هوای گرم است که متناسب با کاربردهای مختلف برای حفاظ شیشه ای در بالکن ساختمان های بلند مرتبه تا حصارکشی دور استخر ساخته شده است. این سیستم همه کاره را می توان به صورت روکار نصب کرد یا در کف بسترهای مختلف به صورت تو کار اجرا کرد.

هندریل شیشه ای استخر

هندریل شیشه ای پله

هندریل های شیشه ای راه پله می توانند ظاهری مدرن و تمیز به هر خانه ای اضافه کنندهندریل شیشه ای پله ترکیبی است که بدون شک محیط های جادویی ایجاد می کند و امروزه پیشنهاد می کنیم. استفاده از شیشه در فضاهای مختلف خانه جلوه خاصی دارد. چه در حمام ، اتاقهای استراحت یا راه پله یک ماده دوست داشتنی است. اثر نوری دلپذیر آن زیبایی داخلی ما را نیز تقویت می کند. نوسازی خانه با هندریل های شیشه ای راهی زیبا برای افزودن ارزش ، کلاس و تجمل به ملک شما است. متأسفانه ، یک تصور غلط رایج وجود دارد که هندریل های شیشه ای ممکن است مطمئن ترین گزینه برای نصب نباشد. با این حال ، این در واقع کاملاً دور از حقیقت است. در حقیقت ، آنها در واقع ایمن ترین مواد برای سیستم های نرده هستند زیرا به طور باورنکردنی بادوام بوده و نیازی به هیچگونه نگهداری ندارند!

آیا هندریل های شیشه ای ایمن هستند؟ بیشترین نگرانی که بیشتر مردم دارند این است که آیا هندریل شیشه ای قادر به حفظ وزن استفاده مداوم است یا نه. با این حال ، هندریل های شیشه ای در واقع بسیار ایمن تر از سیستم های نرده سنتی هستند! از آنجا که مواد شیشه ای مورد استفاده در ترده راه پله در واقع شیشه های ایمنی معتدل هستند ، این مواد حدود چهار برابر شیشه های معمولی استحکام بیشتری دارند.

سه دلیل برای نصب هندریل شیشه ای پله:

 1. زیبایی شناسی مدرن : هندریل های شیشه ای پله ظاهر براق و مدرنی را برای هر سبک از خانه فراهم می کند. هندریل های شیشه ای با روشن کردن فضا با یک احساس مفهومی باز ، فضای تازه و مطبوعی را تشویق می کنند.
 2. ارزش ملک : گذشته از جذابیت بصری ، نصب سیستم هندریل شیشه ای پله در واقع ارزش اموال شما را افزایش می دهد! از آنجا که زیبایی های منحصر به فرد اغلب در املاک و مستغلات لوکس قلمداد دیده می شود ، نوسازی در هندریل های شیشه ای در هنگام آماده شدن برای فروش نتیجه خوبی خواهد داد.
 3. آسان برای تمیز کردن : از آنجا که ماندگاری متریال شیشه دائمی است ، هندریل شیشه ای پله تنها به تمیز کردنگرد و غبار و اثر انگشت های گاه به گاه و نگهداری مورد نیاز است. از آنجایی که شیشه نمی توانند پوسیده یا تاب بخورند ، می توانید مطمئن باشید که هندریل شیشه ای شما برای سالهای سال دوام خواد داشت!

 هندریل شیشه ای پله

هندریل شیشه ای بالکن

اگر به دنبال یک ظاهر ساده و پیچیده برای بالکن منزل یا محل کار خود هستید ، به احتمال زیاد با گزینه از طراحی مدرن روبرو خواهید شد که به نرده های راه پله شیشه ای بالکن معروف است. با انتخاب نرده شیشه ای بالکن این سوال برای شما ایجاد شده است که آیا " این هندریل ها ایمن هستند؟" اگر به ظاهر هندریل شیشه ای بالکن علاقه دارید ، از اینکه هندریل های شیشه ای به اندازه سایر هندریل های بالکن ایمن یا حتی ایمن تر هستند ، بسیار هیجان زده خواهید شد - یعنی وقتی که به صورت حرفه ای نصب می شوند! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول ، از جمله چگونگی تقویت پنل های شیشه ای و عملکرد نرده بالکن ، و ویژگی هایی که آنها را بسیار ایمن می کند ، ادامه مطلب را بخوانید.

هندریل شیشه ای بالکن سبک طراحی هر فضای مسکونی یا تجاری را بالا می برد. در حالی که بسیاری از طرح های مختلف وجود دارد ، گزینه های سفارشی سازی به شما امکان می دهد تقریباً هر نرده بالکنی را که می خواهید اجرا کنید. زیبایی شیشه این است که با هر نوع سازه ای هماهنگ می شود و طیف گسترده ای از سبک های معماری و طرح های رنگی را تکمیل می کند. هندریل شیشه ای بالکن شفاف است ، بنابراین لازم نیست نگران دریافت نور درست و مناسب برای فضای خود باشید. همچنین با نگهداری کم و طولانی مدت ، آن را به یک سرمایه گذاری هوشمند تبدیل می کند. برخلاف انواع دیگر نرده ها ، نرده شیشه ای بالکن فضا را به دو قسمت تقسیم نمی کند. در عوض ، هندریل شیشه ای جریان بدون مانع نور را در سراسر ساختمان تسهیل می کند. نتیجه فضایی است که بزرگتر از آنچه هست به نظر می رسد.

لیست قیمت هندریل شیشه ای آکات گلس

 تعیین قیمت هندریل شیشه ای کاری تخصصی است که بر اساس عوامل مشخصی مانند نوع شیشه استفاده شده در ساخت هندریل شیشه ای و کیفیت اتصالات و یراق آلات هندریل شیشه ایو سحتی یا سهولت مکان اجرای نرده شیشه ای تعیین می شود.

لیست قیمت هندریل شیشه ای

سیستم هندریل شیشه ای

قیمت به تومان می باشد

شیشه لمینیت

شیشه سکوریت

قیمت هندریل شیشه ای بالکن

3800000

2950000

قیمت هندریل شیشه ای راه پله

4900000

3500000

قیمت هندریل شیشه ای تراس

3800000

2950000

قیمت هندریل شیشه ای استخر

3650000

2900000

قیمت هندریل شیشه ای اکسپوز

4300000

2800000

قیمت هندریل شیشه ای اسپیگات

3750000

2850000

قیمت هندریل شیشه ای فیکس پوینت

4100000

3750000

  * قیمت هندریل شیشه ای در راه پله بر حسب متر و در بالکن متر مربع می باشد.

  * قیمت هندریل شیشه ای (با محاسبه هزینه لوله و پروفیل استیل و آلومینیوم دستگیر، یراق آلات و اتصالات، شیشه ، نصب) محاسبه می باشد.

  * هزینه حمل و نقل شیشه به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع هندریل شیشه ای با ما تماس بگرید

هندریل شیشه ای چه خصوصیاتی دارد؟

اگر چه اجرای هندریل شیشه ای بیشتر از قبل در پروژه های تجاری و مسکونی انجام می شود. اما هنوز افرادی نسبت به ایمنی آن تردید دارند. اما شیشه هایی که در نصی حفاظ شیشه ای به کار گرفته می شود در یک فرآیند دقیق مقاوم سازی می شود و می تواند فشلری برابر با پانصد کیلوگرم تا یک تن را در هر مترمربع تحمل کند. به همین دلیل ایمنی آن بسیار بالا می باشد به اندازه ای که سازمان آتش نشانی به هندریل های شیشه ای سکوریت و لمینت تایید  

هندریل شیشه ای به شکل یک محاظ شیشه ای نشکن است که در راه پله ها و بالکن اجرا می شود. این هندریل با یراق آلات فلزی مخصوصی از آلیاژ های استیل، آلومینیوم و آهن به کف یا دیواره کناره راه پله و بالکن نصب می شود. در تراس ها، بالکن ها، ووید ها و راه پله ها نرده شیشه ای جایگزین نرده های چوبی و فلزی قدیمی می شود و چلوه زیبا و مدرنی به ساختمان شما می دهد.

لبه شیشه ها در مدل های مختلف هندریل شیشه ای به انتخاب شما دیاموند می شود تا خطر برندگی آن نیز از بین برود یا به وسیله یک (handrail) فلزی روی شیشه ها کاور می شود و یک دستگیره زیبا به هندریل شیشه ای افزوده می شود. براساس مکان نصب نرده شیشه ای و ارتفاع آن شیشه ها از نوع سکوریت در ضخامت 8 و 10 میلیمتر یا شیشه لمینیت دو لایه با ضخامت های 12 ، 14 ، 16 میلیمتر می باشد. هر اندازه ارتفاع حفاظ شیشه ای بیشتر باشد ضخامت شیشه نیز افزایش می یابد اما براساس اصول ایمنی در ساختمان های بیش از سه طبقه حتما باید از شیشه های دو لایه در اجرای نرده شیشه ای استفاده شود.

ویژگی های هندریل شیشه ای

 • به طور بالقوه با هر طراحی هماهنگ هستند

شکل هندریل های شیشه ای را می توان یک سیستم چفت و بست شده دانست که متناسب با هر طرحی به آن تغییر داد. اگر نمای شما مدرن است به راحتی می توانید از سیستم هندریل شیشه ای اکسپوز استفاده کنید و اگر نه طراحی آن کلاسیک است می توانید از هندریل شیشه ای با قاب یا فریم استفاده کنید.

 • هندریل های شیشه ای با دوام هستند

حتی در مکان هایی که آب و هوای درجه شک حرارتی بالایی دارند ، خریداران از دوام هندریل های شیشه ای لذت می برند. شیشه ساخته شده در این محصول به اندازه ای دوام دارد که ماندگاری آن تا یک عمر طول بکشد بنابراین اگر به درستی از آن مراقبت می کنید ، هندریل شیشه ای شما مادام العمر است.

 • هندریل شیشه ای یکی از بهترین گزینه ها برای اطراف استخرها است

شیشه در برابر مواد شیمیایی استخرهای کلردار مقاوم است و باعث می شود هندریل شیشه ای یکی از گزینه های محبوب برای حفاظ استخرها باشد. به علاوه، یک هندریل شیشه ای دید بیشتری در استخر ایجاد می کند که اگر بچه ها در آن شنا کنند ، همیشه چیز خوبی است.

هندریل یا دستگیره روی نرده شیشه ای

نکته دیگری که در مورد ایمنی هندریل شیشه ای باید به آن فکر کنید این است که آیا قصد دارید از هندریل یا دستگیره روی نرده ها استفاده کنید. هندریل یک سازه قابل چنگ زدن است که معمولا از شیشه بیرون زده یا روی شیشه قرار می گیرد. در هر صورت، یک نرده باید آنقدر قوی باشد که بتواند از کسی که آن را نگه داشته است پشتیبانی کند. از سوی دیگر، ریل‌های بالایی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که پانل‌های شیشه‌ای را به هم متصل نگه دارند و معمولاً به اندازه کافی بزرگ نیستند تا مانع تردد افراد شوند.

.Copy right © 2017-2024. All right reserved.