نرده استیل,قیمت نرده استیل

گروه آکات گلس با توجه به اهمیت زمان و هزینه برای خریدار اقدام به ایجاد وبسایت آنلاین قیمت نرده استیل به صورت بروز و بدون واسطه کرده است تا محصولات و خدمات خود را در زمینه فروش و اجرای انواع نرده استیل راه پله و نرده استیل بالکن و تراس با بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت نرده استیل را در اختیار خریداران قرار دهد. با مشاهده این صفحه به راحتی اطلاعات کاملی در مورد کیفیت نرده های استیل و نحوه اجرای آنها و یک لیست قیمت نرده استیل بروز را خواهید داشت.

نرده استیل
عدم اطلاع از مشخصات فنی و کیفی نرده استیل و توجه به مقررات ایمنی باعث اجرای یک نرده استیل نا امن می شود. ما پیشنهاد می کنیم قبل از انجام هر قرار دادی با پیمانکار نرده استیل مطالب ما را در این صفحه مطالعه کنید. ما در گروه آکات گلس اطلاعات کاملی در زمینه تفاوت کیفی آلیاژ استیل و مدل های نرده استیل به همراه نحوه قیمت گذاری آن را به شما ارائه می دهیم.

عوامل تعیین کننده قیمت نرده استیل

مهم ترین عامل که در تغییرات قیمت نرده استیل موثر است تفاوت کیفیت آلیاژ استیل به کار رفته در اجزا و قطعات نرده استیل است. اگر اجرای نرده استیل با دقت تمام انجام شود اما کیفیت آلیاژ استیل برای مکانی که نرده در آنجا نصب شده مناسب نباشد نتیجه نهایی یک سازه نا ایمن است که به مرور زمان زنگ زده و  شکسته خواهد شد. در صنعت ساختمان دو نوع آلیاژ برای ساخت نرده استیل ساخته شده که به نام استیل ۳۰۴ و استیل ۲۰۱ شناخته می شود.
در مقایسه میزان مقاومت  این دو آلیاژ در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی رتبه بالاتر مربوط به نرده استیل ۳۰۴ است که در هر مکان با شرایط آب و هوایی مرطوب یا خشک با دوام است. نرده استیل ۲۰۱ خاصیت زد زنگ‌زدگی کمتری دارد و بیشتر در مناطق خشک و سرپوشیده استفاده می شود.
 
نرده استیل

تخصص و مهارت تکنسین های نصب نرده استیل

اگر در یک پروژه از بهترین آلیاژ استیل خوب‌ترین یراق آلات نرده استیل استفاده شود اما نیروی اجرایی که وظیفه مونتاژ و نصب نرده استیل را بر عهده دارد از مهارت کافی برای انجام این کار برخوردار نباشد. نتیجه نهایی یک کار ضعیف و نا ایمن خواهد بود. به همین دلیل هزینه دستمزد یک نصاب ماهر نسبت به یک فرد کم تجربه به مراتب بیشتر است و این مورد در قیمت نرده استیل تاثیرگذار خواهد بود.

محل اجرای نرده استیل بر اساس کیفیت آلیاژ استیل

با توجه به تفاوت کیفی آلیاژ نرده‌های استیل که ۳۰۴ و ۲۰۱ است این محصول در انتخاب نوع آن بسیار مهم می‌باشد.

آلیاژ نرده استیل ۳۰۴

نرده استیل ۳۰۴ از ۱۸ درصد کروم و ۱۰/۵ درصد نیکل ساخته شده است. به دلیل وجود این عناصر در ساختار آن این فلز در برابر و زنگ زدگی مقاوم است. نرده استیل ۳۰۴ در برخورد با اکسیژن و رطوبت و شک های حرارتی بالا مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهد. به دلیل همین خاصیت ذاتی است که از نرده استیل ۳۰۴ در تمام مکان‌ها استفاده می‌شود. محل اجرای نرده استیل ۳۰۴ در خارج و داخل ساختمان عبارت است از:
 • راه پله‌های داخلی و خارجی ساختمان
 • بالکن و تراس‌ها
 • استخرها
 • روف گاردن و پشت بام

آلیاژ نرده استیل ۲۰۱

نرده استیل ۲۰۱ یک فلز براق جذاب و غیر مغناطیسی است که از استیل سری ۲۰۰ با ترکیب منگنز و نیتروژن ساخته می‌شود. نرده استیل ۲۰۱ خاصیت ضد زنگ زدگی کمتری در مقایسه با استیل ۳۰۴ دارد. به همین دلیل در داخل ساختمان و آب و هوای خشک بیشتر از آن استفاده می‌شود. اصلی‌ترین مکان نصب نرده استیل ۲۰۱ در راه پله‌های داخلی ساختمان است.
 
نرده استیل

مراحل محاسبه قیمت نرده استیل

در شیوه تعیین قیمت نرده استیل یک استاندارد مشخص وجود دارد. بر اساس این استاندارد قیمت هر متر نرده استیل با در نظر گرفتن عواملی نظیر نوع آلیاژ استیل - ضخامت لوله‌ها و پروفیل‌های استیل - طرح و کیفیت یراق آلات - ارتفاع و تعداد گاردهای نرده - مکان نصب و...... محاسبه می‌شود.
در بازار این محصول امکان دارد برای یک مدل چند قیمت مختلف وجود داشته باشد موضوع تفاوت کیفی یراق آلات و اتصالات نرده استیل و ضخامت لوله‌ها و پروفیل‌های اصلی آن است. محاسبه قیمت نرده استیل به دسته‌بندی زیر تقسیم می‌شود.
 • قیمت نرده استیل راه پله
 • قیمت نرده استیل تراس
 • قیمت نرده استیل بالکن
 • قیمت نرده استیل پنجره

لیست قیمت نرده استیل راه پله

محاسبه قیمت نرده استیل راه پله با اندازه‌گیری طول هندریل یا دستگیره روی نرده در شمشیری راه پله و تعداد ستون‌های استارت از لوله قطر ۵۱ میلیمتر انجام می‌شود. همه مدل‌های نرده استیل راه پله بر این اساس محاسبه قیمت می‌شوند. این مدل‌ها بر اساس تعداد گاردهای محافظ عبارتند از:
 • نرده استیل با ۳ لوله افقی محافظ
 • نرده استیل با ۴ لوله افقی محافظ
 • نرده استیل با ۵ لوله افقی محافظ
 • نرده استیل با گاردهای عمودی
 • نرده استیل با شیشه سکوریت
 • نرده استیل با پایه‌های فانتزی

لیست قیمت نرده استیل راه پله

واحد بر اساس هر متر طول

قیمت نرده استیل راه پله بر مبنای تومان است

مدل نرده استیل راه پله

استیل آلیاژ ۲۰۱

استیل آلیاژ ۳۰۴

قیمت نرده استیل ۳ گارد راه پله

۳۸۰٫۰۰۰ تومان

۴۸۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل ۴ گارد راه پله

۴۴۰٫۰۰۰ تومان

۵۴۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل ۵ گارد راه پله

۴۶۰٫۰۰۰ تومان

۶۲۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل ۶ گارد راه پله

۵۸۰٫۰۰۰ تومان

۶۶۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل فرانسوی یا عمودی راه پله

۶۷۰٫۰۰۰ تومان

۷۸۰٫۰۰۰ تومان

لیست قیمت نرده استیل تراس

در تراس‌ها برای ایمنی از خطر سرقت و امکان پرت شدن افراد به پایین از نرده استیل تراس استفاده می‌شود. استاندارد ایمنی سازمان نظام مهندسی و سازمان آتش‌نشانی ارتفاع نرده استیل تراس از ۱۱۰ سانتی‌متر کمتر نیست و نحوه قرار گرفتن گاردهای محافظ در آن به صورت عمودی باید باشد. قیمت نرده استیل تراس با مشخصات فنی گفته شده بر اساس کیفیت آلیاژ استیل تعیین می‌شود. واحد قیمت نرده استیل تراست متر طول است.

لیست قیمت نرده استیل تراس

واحد بر اساس هر متر طول

قیمت نرده استیل تراس بر مبنای تومان است

مدل نرده استیل تراس

استیل آلیاژ ۲۰۱

استیل آلیاژ ۳۰۴

قیمت نرده استیل تراس تمام پایه لوله قطر ۳۸

۳۸۰٫۰۰۰ تومان

۴۸۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل تراس تمام پایه لوله قطر ۵۱

۴۴۰٫۰۰۰ تومان

۵۴۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل تراس شیشه خور سکوریت

۴۶۰٫۰۰۰ تومان

۶۲۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل تراس شیشه خور لمینت

۵۸۰٫۰۰۰ تومان

۶۶۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل تراس حصاری

۶۷۰٫۰۰۰ تومان

۷۸۰٫۰۰۰ تومان

لیست قیمت نرده استیل بالکن

نرده استیل بالکن یک سازه فولادی مقاوم برای افزایش امنیت و ایجاد یک مانع فیزیکی پرت شدن به پایین ساختمان است. آلیاژ نرده استیل بالکن از نوع استیل ۳۰۴ است. زیرا این فلز در برابر اکسیداسیون و پوسیدگی بسیار مقاوم است.
ظاهر مدرن و ساختار مقاوم نرده استیل برای نصب در بالکن‌ها بسیار مناسب است. مناسب‌ترین مدل برای این مکان در ساختمان نرده استیل حصاری یا عمودی است. قیمت نرده استیل بالکن با در نظر گرفتن طول کار و تعداد پایه‌ها و کیفیت ضخامت لوله‌ها تعیین می‌شود.
 

لیست قیمت نرده استیل بالکن

واحد بر اساس هر متر طول

قیمت نرده استیل بالکن بر مبنای تومان است

مدل نرده استیل بالکن

استیل آلیاژ ۲۰۱

استیل آلیاژ ۳۰۴

قیمت نرده استیل بالکن خطی لوله قطر ۳۸ میلیمتر

۲۸۰٫۰۰۰ تومان

۳۸۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل بالکن خطی لوله قطر ۵۱ میلیمتر

۳۴۰٫۰۰۰ تومان

۴۲۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل بالکن حصاری

۴۶۰٫۰۰۰ تومان

۶۲۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل بالکن تمام پایه لوله قطر ۳۸ میلیمتر

۵۶۰٫۰۰۰ تومان

۸۶۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل بالکن بانکی

۱۸۵۰٫۰۰۰ تومان

۲۵۵۰٫۰۰۰ تومان

لیست قیمت نرده استیل پنجره

همیشه پنجره‌ها مکانی خطرناک برای کودکان و حیوانات خانگی هستنداگر که یک نرده مناسب در جلوی آنها نصب نشده باشد. نرده استیل پنجره به شکل چند ردیف موازی افقی از لوله های استیل ۳۰۴ به قطر ۳۸ و ۵۱ میلیمتر است‌ که‌ در فاصله های یک اندازه ۱۱ سانتی‌متری به دیواره پنجره نصب می شود تا مانع پرت شدن افراد به پایین ساختمان باشد.  قیمت نرده استیل پنجره براساس متر طول هر ردیف لوله استیل تعیین می شود. تفاوت قیمت نرده استیل پنجره به قطر لوله ها و نوع آلیاژ آنها بستگی دارد.
 

لیست قیمت نرده استیل پنجره

واحد بر اساس هر متر طول

قیمت نرده استیل پنجره بر مبنای تومان است

مدل نرده استیل پنجره

استیل آلیاژ ۲۰۱

استیل آلیاژ ۳۰۴

قیمت نرده استیل افقی پنجره لوله قطر ۳۸ میلیمتر

۲۸۰٫۰۰۰ تومان

۳۸۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل افقی پنجره لوله قطر ۵۱ میلیمتر

۳۴۰٫۰۰۰ تومان

۴۲۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل عمودی پنجره لوله قطر ۲۵ میلیمتر

۴۶۰٫۰۰۰ تومان

۶۲۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل بانکی پنجره بدون فرم

۵۶۰٫۰۰۰ تومان

۸۶۰٫۰۰۰ تومان

قیمت نرده استیل بانکی پنجره تمام فرم

۱۸۵۰٫۰۰۰تومان

۲۵۵۰٫۰۰۰ تومان

یکی از بهترین و زیباترین نرده ها در صنعت ساخت و ساز می باشد و امکان اجرای آن در انواع ساختمان های مسکونی، تجاری و آموزشگاهی وجود دارد. نرده استیل گزینه مناسبی به جای نرده ها و محصولات آهنی و چوبی می باشد و امکان ترکیب آن با انواع متریال وجود دارد. امروزه نرده استیل را مکان های مختلفی از جمله بانک و طلافروشی هاو صرافی ها تحت عنوان حفظ استیل می توانیم ببینیم که این محصول به عنوان حفاظ استیل بانکی نیز شناخته می شود. از دیگر مکان ها می توان به ورودی ساختمان ها در داخل و خارج فروشگاه ها و هتل ها اشاره کرد. همانطور که مشاهده می شود وسعت استفاده از نرده استیل زیاد است و این موضوع به ویژگی های خاص این محصول برمی گردد. ونرده استیل مزیت های منحصر به فردی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوام و ماندگاری
 • زیبایی و شکیل بودن
 • استحکام بالا
 • حداقل نیاز به نگهداری و تعمیر
 • صرفه جویی اقتصادی
 • رنگ بندی متفاوت
 • طرح های متنوع

دوام و ماندگاری

نرده های استیل بسیار بادوام می باشند و ماندگاری بالایی دارند چرا که استحکام لازم برای بهره برداری برای سالیان متمادی را دارند. جنس بکار رفته در نرده های استیل بسیار مهم است و باید از استیل با کیفیت استفاده کرد. استیل با کیفیت یعنی میزان نیکل و کروم بیشتری را در خود دارد و از اینرو دچار ساییدگی و پوسیدگی و از طرف دیگر زنگ زدگی نمی شود.

بر این اساس نرده استیل به انواع متنوع زیر بر اساس کیفیت طبقه بندی می شود:

 • نرده استیل 201
 • نرده استیل 304
 • نرده استیل 316

نرده استیل 201

این محصول از نیکل و کروم کمتری برخوردار است و مناسب محیط های روباز و مرطوب نمی باشد چرا که پس از مدتی دچار زنگ زدگی وبه اصطلاح اکسید شدن می شود. استفاده از نرده استیل 201 توصیه نمی شود. قیمت این محصول نسبت به دیگر انواع پایین تر است چرا که کیفیت پایین تری دارد.

نرده استیل 304

این محصول از نیکل و کروم بسیار بیشتری نسبت به 201 برخوردار است و از اینرو کیفیت بالایی دارد. نرده استیل 304 دچار زنگ زدگی نمی شود و می توان آن را در محیط های بیرون و فضای باز نیز برای سالیان سال استفاده کرد. این محصول می تواند کیفیت اولیه خود را برای مدت بسیار طولانی حفظ کند و به این ترتیب به صرفه جویی اقتصادی نیز خواهد انجامید.

نرده استیل 316

بهترین نوع نرده استیل است و بسیار مناسب مکان خشن و صنعتی می باشد که بسیار دستخوش تغییرات محیطی و همینطور اب و هوایی قرار دارد.

یراق آلات و اتصالات نرده استیل

همانطور که بهتراست کیفیت متریال بکار رفته بالا باشد تا رضایت حداکثری و طولانی مدت را به همراه داشته باشد بهتر است یراق آلات و اتصالات مورد استفاده نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا محصولی دو بخشی نداشته باشیم: به عبارت دیگر بخشی شکیل و با کیفیت و بخشی که بعد از مدتی آثار خرابی و فرسودگی را از خود نشان میدهد. هر چند که بسیاری از یراق آلات در بخش پنهان کار قرار می گیرند اما بی کیفیت بودن آنها پس از مدتی روی کل کار اثر خواهد گذاشت و این یعنی هزینه اضافی برای تعمیر و یا حتی تعویض.

زیبایی و شکیل بودن

نرده های استیل چه  در داخل ساختمان  و  چه در فضای بیرونی اجرا شود نتیجه کار بسیار زیبا و مطلوب خواهد بود بخصوص اینکه می توان طرح های گوناگونی را برای آن پیاده کرد. طرح های گوناگون با نحوه اجرای متفاوتی همراه خواهد بود و درنهایت درخشندگی نرده استیل که همراه با نمایی مدرن و به روز است می تواند فضایی بسیار زیبا و مطلوب را بیافریند.

استحکام بالا

نرده استیل ترکیبی از انواع فلزات است و همانطور که از نامش بر می آید بسیار مستحکم و مقاوم است. این استحکام باعث می شود که علاوه بر زنگ نزدن و حفظ استحکام و زیبایی گزینه باکیفیت تر و مطمئن تری نسبت به انواع نرده آهنی و چوبی باشد.

حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری

نرده های استیل در شرایطی نیاز به تعمیر و نگهداری حداقلی خواهند داشت و در غیر اینصورت فرد متحمل هزینه اضافی تعمیر و بازسازی خواهد شد و به این ترتیب نیازی به تعویض نیز نخواهد داشت و به صرفه جویی اقتصادی خواهد انجامید. شرایطی از قبیل:

 • گروهی حرفه ای و باتجربه به اجرای کار اقدام کنند.
 • متریال بکار رفته با کیفیت باشد
 • اتصالات نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

رنگ بندی متفاوت

نرده های استیل را می توان با فرایندی خاص در رنگ بندی های متنوعی از قبیل مات و براق تولید کرد. یکی از زیباترین رنگ بندی ها طلایی می باشد که طرفداران خاص خود را دارد. به هر ترتیب رنگ بندی ها می تواند به نحوی انتخاب شود که به خوبی با محیط و نمای اطراف خود هماهنگ شود.

طرح های متنوع

نرده استیل بسته به نحوه اجرا می تواند در طرح های متفاوتی پیاده شود و هرکدام از این طرح ها نمایی زیبا را می افریند. برخی از این طرح ها عبارتنداز:

 • نرده استیل سه خط
 • هندریل استیل
 • نرده استیل طرح چوب
 • نرده استیل و شیشه
 • نرده استیل حصاری
 • نرده استیل دکوراتیو

مکان مناسب اجرای نرده استیل

نرده های استیل را می توان در ساختمان های مختلف و در قسمت های مختلف ساختمان اجرا کرد. برای مثال می توان به نرده استیل راه پله اشاره کرد که مناسب انواع راه پله در داخل و خارج ساختمان می باشد. همینطور نرده استیل و طرح های گوناگون انرا می توان در حفاظ پنجره و حفاظ بالکن موسوم به حفاظ استیل اجرا کرد. اجرای نرده های استیل دورتادور استخر ها و روف گاردن هاو همینطور درب استیل از دیگر قسمت هایی از ساختمان است که می تواند به نرده استیل مجهز شود.

محصولات مرتبط با نرده استیل

همانطور که قبلا گفته شد نحوه اجرای نرده استیل و همینطور مکان اجرای نرده استیل به ایجاد محصولات متنوعی از آن می انجامد. برای مثال نرده استیل دور استخر را می توان نرده حفاظ استیل دور استخر نامید که می تواند با شیشه ترکیب شود. و یا نرده استیل بالکن را می توان به حفاظ استیل بالکن نامید و اگر طرح فیکس پوینت نامیده شود با نام حفاظ استیل بالکن و فیکس پوینت نامیده می شود. نرده های استیل در تولید حفاظ درب با نام حفاظ درب استیل نامیده می شود.

.Copy right © 2017-2024. All right reserved.