امروزه اکثر ویلاها دارای استخر هستند به‌همین دلیل زمانی‌که کودکان درحال بازی و لذت بردن از فضای حیاط و استخر هستند والدین بسیار نگران حفظ ایمنی آن‌ها خواهند بود . یکی از گزینه‌هایی که به ایمنی و کاهش نگرانی در زمان استفاده کودکان از استخر کمک می‌کند نرده شیشه استخر است .این محافظ شیشه‌ای علاوه‌بر این‌که ایمنی دور استخر و افزایش می‌دهد به زیبایی ظاهر فضای استخر نیز کمک می‌کند و اگر منظره طبیعی زیبایی نیز دارید نرده شیشه سخت دید شما را نمی‌گیرد و شما یک دیواره شیشه‌ای شفاف و زیبا در اطراف استخر خواهید داشت .

اجرای نرده شیشه دور استخر به دو روش انجام می‌شود که به‌ترتیب عبارت است از :

  1. نرده شیشه ای فرم لس
  2. نرده شیشه ای با قاب

در مدیر فریم لس هیچ قبح یا پایه فلزی که شیشه‌ها به آن تکیه کنند وجود ندارد و پروفیل‌های یو شکل نگهدارنده پنل های شیشه‌ای در داخل زمین کار گذاشته می‌شود شیشه‌ها در این مدل دولایه و لمینیت شده هستند و نرده شیشه فریم لس استخر حسی از یک استخر بدون حفاظ را می‌دهد اما با ایمنی یک استخر با حفاظ .

در مدل نرده شیشه‌ای با قاب استخر یک فریم فلزی از استیل یا آلومینیوم که در برابر رطوبت مقاومت دارن در فاصله‌های منظم ساخته می‌شود و در داخل این قاب فلزی شیشه‌های سکوریت شده با اتصالات فکی قرار می‌گیرد .

نرده شیشه ای دور استخر

ایمنی ایستایی نرده شیشه استخر در این مدل بسیار بالا است و در صورت شکستن شیشه‌های سکوریت چارچوب یا قاب فلزی همچنان ساختار اصلی نرده را حفظ می‌کند .

((مزایای نرده شیشه ای دور استخر))

استفاده از یک محافظ قابل‌اطمینان در یک استخر که سلامت جانی و آرامش خیال را به شما ارائه کند دلیل اصلی نصب نرده شیشه استخر است این محصول نسبت‌به حفاظ‌های فلزی و چوبی قدیمی مزایایی دارد که به‌ترتیب زیر عبارت است از :

  • نرده شیشه ای استخر در برابر رطوبت مقاوم است.
  • نرده شیشه ای استخر ایمنی و امنیت لازم را دارد.
  • نرده شیشه ای استخر ظاهر مدرن و خاص دارد.
  • نرده شیشه ای استخر وسعت دید را افزایش می دهد.

مهم‌ترین نکته در اجرای این مدل از حفاظ‌های شیشه‌ای کیفیت اتصالات آن است به دلیل وجود مواد کلر و رطوبت آب اگر اتصالات نرده شیشه‌ای از کیفیت و دوام کافی برخوردار نباشد خیلی زود استاندارد اولیه که باید در این مدل رعایت شود از بین می‌رود و ایمنی نرده کاهش می‌یابد.

آدرس : تهران میدان اتریش خیابان گلها بن بست سوم پلاک ۱۸/۱

تلفن : ۴۴۹۲۹۵۱۹