نرده شیشه‌ای دفنی به دلیل ویژگی‌های ذاتی خود یک عایق صوتی و حرارتی شفاف است که به‌عنوان حفاظ راه‌پله و بالکن امنیت و زیبایی را به طراحی ساختمان‌ها افزوده‌است. نرده شیشه‌ای دفنی یک سازی تمام شیشه ایمن است که تمام نمای آن از کنار هم قرار دادن پنل های شیشه‌ای بدون هیچ قطعه یا اجزای فلزی ساخته می‌شود .برای اجرای نرده شیشه‌ای توکار باید استراکچر یا پروفیل کامپونت آلومینیومی که پنل های شیشه‌ای را به‌صورت عمودی در یک تراز نگاه می‌دارد قبل‌از انجام پوشش کف یا به‌اصطلاح کف‌سازی در داخل زمین کار گذاشته شود .

جنس این کامپونت‌ها از آلومینیوم مقاوم و سخت است که توان تحمل فشار وزنی تا هزار کیلوگرم را دارد. ظاهر مدرن و جذاب نرده شیشه‌ای دفنی و ایمنی بالای آن به دلیل استفاده از شیشه‌های سکوریت و لمینت شده دو لایه با ضخامت‌های ۱۶، ۱۸ و ۲۰ میلی‌متر استفاده از آن را در ساختمان‌های تجاری و عمومی همچون مجتمع‌های تجاری, فرودگاه‌ها و هتل‌ها رواج داده‌است .

 نرده شیشه ای دفنی

ویژگی های نرده شیشه ای دفنی (توکار)

بدون تردید نرده شیشه‌ای دفنی جزو یکی از مدرن‌ترین و جذاب‌ترین حفاظ‌های شیشه‌ای ساختمان است که به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌است ویژگی‌های نرده شیشه توکار یا همان دفنی که ترتیب زیر عبارت است از :

  • سهولت نگهداری و نظافت
  • امنیت بالا‌ در برابر فشار و ضربه
  • ظاهر خاص و جذاب
  • دوام و ماندگاری طولانی

آدرس : تهران میدان اتریش خیابان گلها بن بست سوم پلاک ۱۸/۱

تلفن : ۴۴۹۲۹۵۱۹