برای ساخت یک دیواره محافظ تما شیشه ای در فضای بالکن، راه پله، روف گاردن و تراس از نرده شیشه ای اکسپوز استفاده می شود. آنچه در اجرای این مدل بسیار اهمیت دارد تراز بودن کف سازه است که بوسیله پروفیل آلومینیومی یو شکل تمام پنل های شیشه ای در یک راستا و با یک تراز در چای خود ثابت و محکم می شوند. نرده شیشه ای اکسپوز پس از اتمام مراحل کف سازی اجرا می شود. این مدل جانپناه شیشه ای با نام نرده شیشه ای روکار نیز شناخته می شود. ایمنی و زیبایی این نوع نرده باعث شده استقبال بیشتری برای استفاده از آن در ساختمان های عمومی و تجاری شود. در اجزا اصلی این مدل هیچ پایه فلزی عمودی وچود ندارد و نمای کلی کار به صورت یک دیواره تمام شیشه ای دیده می شود.

ارتفاع پروفیل آلومینیومی اکسپوز در این مدل بین 8 تا 15 سانتیمتر است که بر اساس ارتفاع تمام شده کار و طول پنل های شیشه ای انتخاب می شود. به منظور یکدست دیده شدن محل این پروفیل ها در اتتهای مراحل نصب نرده شیشه ای یک کاور ـلومینیومی برروی این پروفیل ها قرار خواهد گرفت.

نوع شیشه در این مدل لمینت است که در ضخامت های 16، 18 و 20 میلیمتر تولید می شود. دستگیره ای که بر روی شیشه ها در این مدل کار گذاشته می شود تنوع زیادی دارد و معمولا از جنس آلومینیوم یا استیل است.

آدرس : تهران میدان اتریش خیابان گلها بن بست سوم پلاک ۱۸/۱

تلفن : ۴۴۹۲۹۵۱۹