جان پناه شیشه ای،نرده شیشه ای،هندریل شیشه ای،پله شیشه ای

جان پناه شیشه ای

جان پناه شیشه ای یکی از سیستم های مدرن محافظ شفاف تمام شیشه ای است که با هدف افزایش ایمنی و زیبایی در بالکن ها و تراس ها نصب می شود. جان پناه شیشه ای به دلیل داشتن قابلیت تلفیق و هماهنگی با سبک های مختلف معماری و ساخت یک سازه شیشه ای شفاف و یکدست توجه بسیاری از مهندسین و ساختمان سازان را به خود جلب کرده است. جان پناه شیشه ای طرح های متنوع ای دارد و به دلیل استفاده از یراق آلات و اتصالات مقاوم و ضد فرسایش آلومینیومی و استیل ایمنی بسیار بالایی دارد از طرف دیگر شیشه به کار رفته در جان پناه شیشه ای از دو نوع شیشه سکوریت و لمینت است که به افزایش امنیت در این محصول کمک بسیار زیادی کرده است. جان پناه شیشه ای بر اساس متراژ محل اجرای کار و ارتفاع مورد نیاز به سه سیستم شیشه ای تقسیم می شود که به ترتیب ایمنی و زیبایی عبارتند از:

جان پناه شیشه ای فیکس پوینت

جان پناه شیشه ای اکسپوز

جان پناه شیشه ای اسپیگات

شیشه های استفاده شده در ساخت جان پناه که از دو نوع شیشه ایمن سکوریت و شیشه ضد ضربه لمینت است که مقاومت بسیار خوبی در برابر تغییرات ناگهانی دمای اطراف دارد و از طرف دیگر در برابر فشار های وارده به ساختار بیرونی شیشه توان تحمل وزنی زیادی را دارند. در مجموع جان پناه شیشه ای در برابر فشار و ضربه ایمنی مناسبی دارد و می توان جایگزین نرده و حفاظ ها قدیمی شود.

جان پناه شیشه ای

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای یک محافظ شفاف از جنس شیشه مقاوم شده سکوریت و لمینت است. که به نام های حفاظ شیشه ای و هندریل شیشه ای نیز شناخته می شود. نرده شیشه ای یکی از اصلی ترین حفاظ های ایمنی در صنعت ساختمان است که در راه پله، تراس، پشت بام، روف گاردن و دور استخر به عنوان یک هندریل شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

زیبایی و مقاومت بالای نرده شیشه ای باعث شده در طراحی های مدرن به یکی از اجزای اصلی تبدیل شود. نرده شیشه ای شاخص مهمی است که ساختمان شما را همچون یک اصر هنری زیبا و خاص مورد توجه قرار می دهد. افزایش نور طبیعی در محیط راه پله و بهبود دامنه دید در بالکن و تراس به دلیل استفاد از شیشه های سوپرکلیر شفاف در نرده های شیشه ای سطح بالاتری از کیفیت ساخت راه در پروژه ساختمان شما نشان می دهد و زمانی که در یک ویلای ساحلی یا کوهستانی هستید گام برداشتن در راه پله یا بالکن ایمن و مدرن که با هندریل شیشه ای محافظت شده تجربه کم نظیری از آرامش را به شما نشان می دهد.

نرده شیشه ای مشکلات نرده های فلزی و چوبی را ندارد که نیاز به مراقبت و نگهداری مداوم دارند. زیرا به راحتی و با کمترین زمان  هزینه تمیز می شود و شفافیت و درخشندگی آنها همیشگی است.

نرده شیشه ای

ما نرده شیشه ای را به صورت سفارشی طراحی می کنیم تا آن را برای ایمنی و زیبایی در راه پله ها ، استخر ها و کنار بالکن قرار دهیم. تمام مدل های نرده شیشه ای ما با استفاده از بالاترین کیفیت در روش های تولید برای اطمینان از ماندگاری سفارش شما ساخته می شود. ما از شیشه های نشکن و لمینت یا سکوریت و اتصالات از جنس استنلس استیل درجه یک در ساخت محصولات خود استفاده می کنیم. تمام یراق آلات نرده شیشه ای ما در برابر رطوبت اقیانوس ها و آب استخر ها مقاومت است.

اگر بالکن ها ، راه پله و حیاط شما منظره ای دارد یا شاید فقط می خواهید یک استخر شنا را به روشی غیر پوشیده محصور کنید ، ممکن است نرده شیشه ای پاسخ شما باشد.

نرده شیشه ای به صورت کلی با دو روش اجرا می شود که بر اساس میزان هزینه ای که شما برای آن در نظر گرفته اید به صورت تمام فریم یا بدون فریم اجرا می شود. در واقع نرده شیشه ای فریم دار به صورت یک چهار ضلع یا دو ستون عمودی از پروفیل فلزی و شیشه سکوریت در ضخامت های 10 و 12 میلیمتر تشکیل شده است. نرده شیشه ای فریم دار از نظر قیمت ارزان ترین مدل است اما از نظر ایمنی در درجه پایین تری قرار دارد. نرده شیشه ای فریم لس در واقع حفاظ تمام شیشه ای است که هیچ فرم عمودی یا افقی فلزی یا چوبی در آن وجود ندارد و نرده به صورت یک دیواره تمام شیشه ای شفاف دیده می شود. ضخامت شیشه ها در مدل نرده شیشه ای فریم لس باید به اندازه ای باشد که فشار وزنی وارده از خارج را تا میزان 450 کیلیو گرم در هر متر مربع را تحمل کند. نوع شیشه در این مدل لمینت شده است که با ضخامت های 16، 18 و 20 میلیمتر به صورت شفاف یا رنگی به بازار عرضه می شود.

انواع مدل های نرده شیشه ای آکات

 1. نرده شیشه ای اسپیگات (اسپیگوت)
 2. نرده شیشه ای فیکس پوینت
 3. نرده شیشه ای اکسپوز
 4. نرده شیشه ای دفنی
 5. نرده شیشه ای فین گلس
 6. نرده شیشه ای و استیل

سیستم نرده شیشه ای اسپیگات (اسپیگوت)

اسپیگات یکی از ایمن ترین و مدرن ترین انواع هندریل شیشه ای است که با پایه های فلزی به صورت گرد و چهارگوش با دو نوع شیشه سکوریت و لمینیت اجرا می شود. در پروژه هایی که محدودیت زمان بسیار مهم است از نرده شیشه ای اسپیگات استفاده می شود. زیرا اجرای آن بسیار ساده و سریع است و به زیرسازی خاصی نیاز ندارد.

به صورت استاندارد در نرده شیشه ای اسپیگات برای هر پنل شیشه ای سه پایه اسپیگات فلزی در ارتفاع 12 تا 18 سانتیمتر روی کف راه پله یا ووید نصب می شود. به سبب ایمنی بالای این سیستم حفاظ شیشه ای و امکان عبور آب از بین فاصله پایه ها و زیر شیشه ها ار این هندریل شیشه ای بیشتر در دور استخر ها و کنار دیوار بالکن ها استفاده می شود. نوع آلیاژ فلز پایه های اسپیگات از جنس استیل ، آلومینیوم یا آهن با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای است به همین دلیل در صورت تماس با رطوبت و هوا دپار تغییر رنگ و پوسیدگی نمی شود.

نرده شیشه ای اسپیگوت

سیستم نرده شیشه ای فیکس پوینت

مدرن ترین سیستم نرده شیشه ای، مدل فیکس پوینت یا نقطه ای است. هندریل شیشه ای فیکس پوینت از یک اتصال فلزی استیل یا آلومینیوم به شکل استوانه و یک بست متحرک مهره گرد دکمه ای شکل که شیشه بین آنها قرار داده می شود تشکیل شده است.

هندریل فیکس پوینت به دلیل نداشتن هیچ پایه فلزی عمودی بین پنل های شیشه ای نصویر بدون مانع با وسعت دید شفاف را به کاربران می دهد. به همین دلیل بیشتر در این مدل از انواع شیشه سکوریت با ضخامت 10 و شیشه لمینت دولایه با ضخامت های 12، 14، 16 و 18 میلیمتر استفاده می شود.

اجرای نرده شیشه ای فیکس پوینت کاری تخصصی و دقیق است زیرا کمترین خطا در محایبه و اجرای عملیات زیر سازی محل نصب بست های فیکس پوینت باعص اشتباه در اندازه برداری برای ساخت پنل های شیشه ای شده و خسارت زیادی به بار می آورد. در هندریل شیشه ای فیکس پوینت فضای راه پله و بالکن اشغال نمی شود و حداکصر بهروری از آنها انجام می شود.

 نرده شیشه ای فیکس پوینت

سیستم نرده شیشه ای روکار اکسپوز

هندریل و نرده شیشه ای اکسپوز یک از اصلی ترین سیستم های نرده تمام شیشه ای است که از یک نوع شیشه لمینت در اجرای آن استفاده می شود. و در مراکز تجاری و فرودگاه یا ایستکاه های قطار بیشترین کاربرد را داردو نام دیل این مدل هندریل شیشه ای روکار است که به شکل مجموعه منظمی از پنل های شیشه ای به شکل یک ئیوار داخل یک پروفیل یو شکل آلومینیوم به ارتفاع 15 تا 18 سانتمتر نصب می شود.

از ویژکی های این حفاظ شیشه ای می توان به سرعت نصب بالا . امکان تعویض آسان پنل های شیشه ای آسیب دبده اشاره کرد. ضخامت شیشه ها در این مدل بین 12 تا 20 میلیمتر است و کامپونت های آلومینیومی نگهدارنده پنل ها در فاصله 15 تا 25 سانتیمتر در کف کار گذاشته می شود. شیشه ها داخل این پایه ها ثابت و محکم تراز شده و یک روکش آلومینیوم سرتاسری کاور نهایی را بر روی پروفیل کامپونت ها انجام می دهد. در مدل نرده شیشه ای اکسپوز شما هیچ پایه فلزی عمودی بین پنل های شیشه ای نمی بینید.

نرده شیشه ای روکار اکسپوز

سیستم نرده شیشه ای دفنی

در نرده شیشه‌ای توکار پروفیل‌های یو شکل کامپونت در داخل زمین نصب می‌شوند و پس‌از انجام مراحل کف سازی شیشه‌ها داخل این کامپونت ها قرار می‌گیرد. نرده شیشه‌ای دفنی یک نمای کاملاً شیشه‌ای را به نمایش می‌گذارد که هیچ قطعه یا اجزای فلزی به‌غیر از شیشه‌هایی که از داخل زمین به بیرون آمده‌اند برای محافظت وجود ندارد.

 برای ایمنی بیشتر در زمان تماس دست افراد با لبه‌های پنل های شیشه‌ای در این مدل هندریل لبه‌های شیشه‌ها ابزار خورده تا برندگی آن‌ها کاهش یابد. حفاظ شیشه‌ای دفنی به دلیل ایجاد یک نمای کامل و یکدست از شیشه که از نظر ظاهری بسیار مدرن و جذاب است مورد استقبال زیادی قرار گرفته‌است. نوع شیشه در نرده دفنی از لمینت دولایه در ضخامت دوازده تا بیست میلی‌متر است ایمنی نرده شیشه‌ای دفنی مورد تأییده آتش‌نشانی، سازمان نظام مهندسی و شهرداری است به‌ همین دلیل در گرفتن پایان کار مشکلی نخواهد بود.

نرده شیشه ای دفنی

نرده شیشه ای استخر

سیستم های نرده شیشه ای بدون قاب ما برای هر خانه یا محل کار مناسب است و زیبایی بی نظیر ملک شما را به نمایش می گذارد. نرده های استخر شیشه ای بدون قاب ما همچنین به شما امکان می دهد تا از مناظر شهری تا غروب خورشید در ساحل بهره ببرید، در حالی که امنیت بیشتری را برای شما به همراه دارد. یک سیستم نرده شیشه ای برای خانه یا ملک تجاری خود در نظر بگیرید. کیفیت تولید و نصب تخصصی ضمن ایجاد امنیت و آرامش خاطر در خانواده ها ، به زیبایی ملک شما می افزاید. امنیت استخره برای کودکان برای والدین بسیار مهم است به همین دلیل انتخاب نرده شیشه ای استخر یک حفاظ شفاف، زیبا و ایمن را در اختیار شما می گذارد. در مدل نرده شیشه ای استخر ارتفاع استاندارد بین 100 تا 140 سانتیمتر می باشد که توسط پنل های شیشه ای از نوع لمینیت تامین می شود.

نرده شیشه ای استخر به دلیل در اتباط بودن با آب استخر و هوای باز باید از بهترین یراق آلات و اتصالات ضد زنگ ساخته شود. آلیاژ این قظعات در نرده شیشه ای استخر از فلز استیل 316 و آلومینیوم آنودایز شده 6063 است. مناسب ترین سستم ها نرده شیشه ای استخر عبارت است از: نرده اسپیگوت، اکسپوز، فین گلس و نرده شیشه ای کلیپس.

سیستم های نرده شیشه ای منظره های خیره کننده را فراهم می کند تا زیبایی ملک شما را تکمیل کند. نرده شیشه ای یکی از قوی ترین محافظ های فزیکی دارای درجه بندی برای مناطق سرد و هوای گرم است که متناسب با کاربردهای مختلف برای حفاظ شیشه ای در بالکن ساختمان های بلند مرتبه تا حصارکشی دور استخر ساخته شده است. این سیستم همه کاره را می توان به صورت روکار نصب کرد یا در کف بسترهای مختلف به صورت تو کار اجرا کرد.

نرده شیشه ای استخر

نرده شیشه ای پله

نرده های شیشه ای راه پله می توانند ظاهری مدرن و تمیز به هر خانه ای اضافه کنند. نرده شیشه ای پله ترکیبی است که بدون شک محیط های جادویی ایجاد می کند و امروزه پیشنهاد می کنیم. استفاده از شیشه در فضاهای مختلف خانه جلوه خاصی دارد. چه در حمام ، اتاقهای استراحت یا راه پله یک ماده دوست داشتنی است. اثر نوری دلپذیر آن زیبایی داخلی ما را نیز تقویت می کند. نوسازی خانه با نرده های شیشه ای راهی زیبا برای افزودن ارزش ، کلاس و تجمل به ملک شما است. متأسفانه ، یک تصور غلط رایج وجود دارد که نرده های شیشه ای ممکن است مطمئن ترین گزینه برای نصب نباشد. با این حال ، این در واقع کاملاً دور از حقیقت است. در حقیقت ، آنها در واقع ایمن ترین مواد برای سیستم های نرده هستند زیرا به طور باورنکردنی بادوام بوده و نیازی به هیچگونه نگهداری ندارند!

آیا نرده های شیشه ای ایمن هستند؟ بیشترین نگرانی که بیشتر مردم دارند این است که آیا نرده شیشه ای قادر به حفظ وزن استفاده مداوم است یا نه. با این حال ، نرده های شیشه ای در واقع بسیار ایمن تر از سیستم های نرده سنتی هستند! از آنجا که مواد شیشه ای مورد استفاده در ترده راه پله در واقع شیشه های ایمنی معتدل هستند ، این مواد حدود چهار برابر شیشه های معمولی استحکام بیشتری دارند.

سه دلیل برای نصب نرده شیشه ای پله:

 1. زیبایی شناسی مدرن : نرده های شیشه ای پله ظاهر براق و مدرنی را برای هر سبک از خانه فراهم می کند. نرده های شیشه ای با روشن کردن فضا با یک احساس مفهومی باز ، فضای تازه و مطبوعی را تشویق می کنند.
 2. ارزش ملک : گذشته از جذابیت بصری ، نصب سیستم نرده شیشه ای پله در واقع ارزش اموال شما را افزایش می دهد! از آنجا که زیبایی های منحصر به فرد اغلب در املاک و مستغلات لوکس قلمداد دیده می شود ، نوسازی در نرده های شیشه ای در هنگام آماده شدن برای فروش نتیجه خوبی خواهد داد.
 3. آسان برای تمیز کردن : از آنجا که ماندگاری متریال شیشه دائمی است ، نرده شیشه ای پله تنها به تمیز کردنگرد و غبار و اثر انگشت های گاه به گاه و نگهداری مورد نیاز است. از آنجایی که شیشه نمی توانند پوسیده یا تاب بخورند ، می توانید مطمئن باشید که نرده شیشه ای شما برای سالهای سال دوام خواد داشت!

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای بالکن

اگر به دنبال یک ظاهر ساده و پیچیده برای بالکن منزل یا محل کار خود هستید ، به احتمال زیاد با گزینه از طراحی مدرن روبرو خواهید شد که به نرده های راه پله شیشه ای بالکن معروف است. با انتخاب نرده شیشه ای بالکن این سوال برای شما ایجاد شده است که آیا " این نرده ها ایمن هستند؟" اگر به ظاهر نرده شیشه ای بالکن علاقه دارید ، از اینکه نرده های شیشه ای به اندازه سایر نرده های بالکن ایمن یا حتی ایمن تر هستند ، بسیار هیجان زده خواهید شد - یعنی وقتی که به صورت حرفه ای نصب می شوند! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول ، از جمله چگونگی تقویت پنل های شیشه ای و عملکرد نرده بالکن ، و ویژگی هایی که آنها را بسیار ایمن می کند ، ادامه مطلب را بخوانید.

نرده شیشه ای بالکن سبک طراحی هر فضای مسکونی یا تجاری را بالا می برد. در حالی که بسیاری از طرح های مختلف وجود دارد ، گزینه های سفارشی سازی به شما امکان می دهد تقریباً هر نرده بالکنی را که می خواهید اجرا کنید. زیبایی شیشه این است که با هر نوع سازه ای هماهنگ می شود و طیف گسترده ای از سبک های معماری و طرح های رنگی را تکمیل می کند. نرده شیشه ای بالکن شفاف است ، بنابراین لازم نیست نگران دریافت نور درست و مناسب برای فضای خود باشید. همچنین با نگهداری کم و طولانی مدت ، آن را به یک سرمایه گذاری هوشمند تبدیل می کند. برخلاف انواع دیگر نرده ها ، نرده شیشه ای بالکن فضا را به دو قسمت تقسیم نمی کند. در عوض ، نرده شیشه ای جریان بدون مانع نور را در سراسر ساختمان تسهیل می کند. نتیجه فضایی است که بزرگتر از آنچه هست به نظر می رسد.

نرده شیشه ای بالکن

قیمت نرده شیشه ای

 تعیین قیمت نرده شیشه ای کاری تخصصی است که بر اساس عوامل مشخصی مانند نوع شیشه استفاده شده در ساخت نرده شیشه ای و کیفیت اتصالات و یراق آلات نرده شیشه ای و سحتی یا سهولت مکان اجرای نرده شیشه ای تعیین می شود.

لیست قیمت نرده شیشه ای
سیستم نرده شیشه ای
قیمت به تومان می باشد
شیشه لمینیت شیشه سکوریت
قیمت نرده شیشه ای بالکن 3800000 2950000
قیمت نرده شیشه ای راه پله 4900000 3500000
قیمت نرده شیشه ای تراس 3800000 2950000
قیمت نرده شیشه ای استخر 3650000 2900000
قیمت نرده شیشه ای اکسپوز 4300000 2800000
قیمت نرده شیشه ای اسپیگات 3750000 2850000
قیمت نرده شیشه ای فیکس پوینت 4100000 3750000

  * قیمت نرده شیشه ای در راه پله بر حسب متر و در بالکن متر مربع می باشد.

  * قیمت نرده شیشه ای (با محاسبه هزینه لوله و پروفیل استیل و آلومینیوم دستگیر، یراق آلات و اتصالات، شیشه ، نصب) محاسبه می باشد.

  * هزینه حمل و نقل شیشه به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع نرده شیشه ایبا ما تماس بگرید

نرده شیشه ای چه خصوصیاتی دارد؟

اگر چه اجرای هندریل شیشه ای بیشتر از قبل در پروژه های تجاری و مسکونی انجام می شود. اما هنوز افرادی نسبت به ایمنی آن تردید دارند. اما شیشه هایی که در نصی حفاظ شیشه ای به کار گرفته می شود در یک فرآیند دقیق مقاوم سازی می شود و می تواند فشلری برابر با پانصد کیلوگرم تا یک تن را در هر مترمربع تحمل کند. به همین دلیل ایمنی آن بسیار بالا می باشد به اندازه ای که سازمان آتش نشانی به نرده های شیشه ای سکوریت و لمینت تایید  

نرده شیشه ای به شکل یک محاظ شیشه ای نشکن است که در راه پله ها و بالکن اجرا می شود. این نرده با یراق آلات فلزی مخصوصی از آلیاژ های استیل، آلومینیوم و آهن به کف یا دیواره کناره راه پله و بالکن نصب می شود. در تراس ها، بالکن ها، ووید ها و راه پله ها نرده شیشه ای جایگزین نرده های چوبی و فلزی قدیمی می شود و چلوه زیبا و مدرنی به ساختمان شما می دهد.

لبه شیشه ها در مدل های مختلف نرده شیشه ای به انتخاب شما دیاموند می شود تا خطر برندگی آن نیز از بین برود یا به وسیله یک (handrail) فلزی روی شیشه ها کاور می شود و یک دستگیره زیبا به هندریل شیشه ای افزوده می شود. براساس مکان نصب نرده شیشه ای و ارتفاع آن شیشه ها از نوع سکوریت در ضخامت 8 و 10 میلیمتر یا شیشه لمینیت دو لایه با ضخامت های 12 ، 14 ، 16 میلیمتر می باشد. هر اندازه ارتفاع حفاظ شیشه ای بیشتر باشد ضخامت شیشه نیز افزایش می یابد اما براساس اصول ایمنی در ساختمان های بیش از سه طبقه حتما باید از شیشه های دو لایه در اجرای نرده شیشه ای استفاده شود.

نرده شیشه ای

ویژگی های نرده شیشه ای

 • به طور بالقوه با هر طراحی هماهنگ هستند

شکل نرده های شیشه ای را می توان یک سیستم چفت و بست شده دانست که متناسب با هر طرحی به آن تغییر داد. اگر نمای شما مدرن است به راحتی می توانید از سیستم نرده شیشه ای اکسپوز استفاده کنید و اگر نه طراحی آن کلاسیک است می توانید از نرده شیشه ای با قاب یا فریم استفاده کنید.

 • نرده های شیشه ای با دوام هستند

حتی در مکان هایی که آب و هوای درجه شک حرارتی بالایی دارند ، خریداران از دوام نرده های شیشه ای لذت می برند. شیشه ساخته شده در این محصول به اندازه ای دوام دارد که ماندگاری آن تا یک عمر طول بکشد بنابراین اگر به درستی از آن مراقبت می کنید ، نرده شیشه ای شمامادام العمر است.

 • نرده شیشه ای یکی از بهترین گزینه ها برای اطراف استخرها است

شیشه در برابر مواد شیمیایی استخرهای کلردار مقاوم است و باعث می شود نرده شیشه ای یکی از گزینه های محبوب برای حفاظ استخرها باشد. به علاوه، یک نرده شیشه ای دید بیشتری در استخر ایجاد می کند که اگر بچه ها در آن شنا کنند ، همیشه چیز خوبی است.

هندریل یا دستگیره روی نرده شیشه ای

نکته دیگری که در مورد ایمنی نرده شیشه ای باید به آن فکر کنید این است که آیا قصد دارید از هندریل یا دستگیره روی نرده ها استفاده کنید. هندریل یک سازه قابل چنگ زدن است که معمولا از شیشه بیرون زده یا روی شیشه قرار می گیرد. در هر صورت، یک نرده باید آنقدر قوی باشد که بتواند از کسی که آن را نگه داشته است پشتیبانی کند. از سوی دیگر، ریل‌های بالایی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که پانل‌های شیشه‌ای را به هم متصل نگه دارند و معمولاً به اندازه کافی بزرگ نیستند تا مانع تردد افراد شوند.

هندریل شیشه ای

در دنیای مدرن ترکیبی از ظرافت ، زیبایی و به روز بودن با یکدیگر همراه شده اند. در این بین ، نصب و اجرای هندریل شیشه ای کمک شایانی در جهت پیشبرد اهداف مهندسی مدرن صنعت ساختمان کرده است. امکان اجرای نرده های شیشه ای در مکانه ها و قسمت های متفاوتی از ساختمان ها اعم از اداری، تحاری، مسکونی ، موزه ها و غیره وجود دارد. نرده های شیشه ای از مزیت هایی قابل توجهه برخوردار هستند. برای مثال تمیز کردن آن بسیار آسان است و به نظارت و نگهداری منظم و سخت احتیاجی ندارد.

از طرف دیگر هندریل های شیشه ای دچار پوسیدگی نمی شود و به لحاظ زیبایی و شکیل بودن نیز جای شکی باقی نمی گذارد و همچنین باعث می شود که نوردهی طبیعی به حد اعلا برسد و در مصرف انرژی صرفه جویی شود و به علاوه گرما و سرما را نیز انتقال نمیدهد همچنین نرده شیشه ای باعث میشود که فضا بزرگتر دیده شود.

آیا مکان پروژه پس از نصب هندریل شیشه ای از ایمنی لازم برخوردار است؟

ممکن است این تصور وجود داشته باشد که نرده شیشه ای به لحاظ وزنی تحمل فشار را ندارند و یا حتی شکسته شود اما این موضوع صحت در دنیای مدرن ترکیبی از ظرافت ، زیبایی و به روز بودن با یکدیگر همراه شده اند. در این بین ، نصب و اجرای هندریل های شیشه ای کمک شایانی در جهت پیشبرد اهداف مهندسی مدرن صنعت ساختمان کرده است. امکان اجرای هندریل های شیشه ای در مکانه ها و قسمت های متفاوتی از ساختمان ها اعم از اداری، تحاری، مسکونی ، موزه ها و غیره وجود دارد. هندریل های شیشه ای از مزیت هایی قابل توجهه برخوردار هستند. برای مثال تمیز کردن آن بسیار آسان است و به نظارت و نگهداری منظم و سخت احتیاجی ندارد. از طرف دیگر هندریل های شیشه ای دچار پوسیدگی نمی شود و به لحاظ زیبایی و شکیل بودن نیز جای شکی باقی نمی گذارد و همچنین باعث می شود که نوردهی طبیعی به حد اعلا برسد و در مصرف انرژی صرفه جویی شود و به علاوه گرما و سرما را نیز انتقال نمیدهد همچنین هندریل شیشه ای باعث میشود که فضا بزرگتر دیده شود. آیا مکان پروژه پس از نصب نرده شیشه ای از ایمنی لازم برخوردار است؟ ممکن است این تصور وجود داشته باشد که هندریل شیشه ای به لحاظ وزنی تحمل فشار را ندارند و یا حتی شکسته شود اما این موضوع صحت ندارد، چرا که شیشه های بکار رفته از نوع نشکن می باشد. پنل ها تا حدی به صورت متصل و پیوسته بهم می باشد که حیوان خانگی و یا دست ها و پاها از بین آنها عبور نمیکنند. این موضوع مخصوصا در بالکن ها و یا سقف منازل و به طور کلی در ارتفاعات ساختمانی صحت دارد.

 هندریل شیشه ای

امکان بالا رفتن کودکان از روی این نرده ها وجود ندارد چرا که هیچگونه پاگیر و جای عبور در آنها وجود ندارد.

اتصالات پنل ها به کف و با همدیگر بسیار مستحکم و مقاوم می باشد.

امکان پوسیدگی و شکستگی در پنل های شیشه ای وجود ندارد.

پنل ها چهار برابر هندریل شیشه ای معمولی مقاومت دارد و در صورت شکسته شدن بر اثر ضربه بسیار شدید هیچگاه مانند شیشه های معمولی بصورت قطعات یزرگ و برنده خرد نمی شود بلکه به صورت قطات کوچک در می آیند.

هندریل های شیشه ای بسته به نحوه اجرای آنها در دسته های زیر قرار میگیرد:

 • هندریل شیشه ای اکسپوز
 • هندریل شیشه ای فریم لس
 • هندریل شیشه ای اسپیگوت
 • هندریل شیشه ای فیکس پوینت
 • هندریل شیشه ای دفنی

در ادامه به توضیح هریک از دسته بندی های بالا خواهیم پرداخت.

هندریل شیشه ای اکسپوز

اگر قصد اجرای هندریل شیشه ای در فضاهایی مانند بالکن و تراس، باغچه های روی سقف ساختمانها و راه پله ها را دارید نرده شیشه ای اکسپوز می تواند گزینه ی مناسبی باشد. این نرده به عنوان محافظی زیبا و در عین حال شکیل عمل می کند. این نوع از هندریل شیشه ای به نام هندریل شیشه ای روکار نیز شناخته شده است. آنچه در اجرای این هندریل شیشه ای اهمیت دارد کف سازه می باشد. به این معنا که کف سازه باید تراز باشد تا همه پنل های شیشه ای در یک راستا و همتراز باشند و به این ترتیب در جای خود ثابت و مستحکم شود. آنچه پس از نصب هندریل شیشه ای اکسپوز نمایان می شود یک دیواره تمام شیشه ای یکدست است که فاقد هرگونه پایه های فلزی عمودی می باشد.

پروفیل های به کار رفته در نصب این هندریل های شیشه ای پوشیده از کاور آلومینیوم می باشد که بسته به ارتفاع تمام شده کار از 8 تا 12 سانتیمتر می باشد. همچنین شیشه بکار رفته در پنل ها نیز لمینت می باشد و در ضخامت های گوناگونی وجود دارد. به علاوه دستگیره های بکار رفته روی هندریل های شیشه ای متنوع است و می تواند از جنس استیل یا آلومینیوم می باشد.

 هندریل شیشه ای

جهت اجرا در مکان ها تجاری کوچک و یا منازل پیشنهاد می شود چرا که نسبت به دیگر مدل های هندریل شیشه ای از کیفیت و میزان ایمنی پایین تری قرار میگیرد با این حال از لحاظ اقتصادی به صرفه تر می باشد. نرده شیشه ای فریم لس یا بدون چهارچوب و فریم در کنارها و یا کف راه پله ها و همینطور در لبه تراس نصب می شود.

نصب این هندریل شیشه ای عبارتند از کنار هم قرار گرفتن پایه های پروفیل آلومینیومی و استیل که با نگهدارنده ها و بست های متناسب همراه شده اند. بست های می تواند در شکل های چهار گوش و یا گرد باشد و شیشه بکار رفته در هندریل شیشه ای فریم لس سکوریت و با ضخامت 8 و 10 می باشد.

هندریل شیشه ای اسپیگوت

امکان اجرای هندریل شیشه ای اسپیگوت در تمام راه پله ها و بالکن ها وجود دارد. سرعت اجرا بالاتر است و زمان مصرف شده جهت نصب این هندریل شیشه ای در مقایشه با دیگر هندریل های شیشه ای کمتر می باشد. شیشه ها از نوع سکوریت و لمینت می باشد. پنل ها شیشه ای نیز به صورت خود ایستا می باشد و در جای خود ثابت می کند. اتصالات به صورت لوله ای گرد و پروفیل های چهار گوش می باشد. جنس این اتصالات آهنی میباشد که پوشیده با رنگ الکترواستاتیک است و ارتفاع آن 25 سانتیمتر و با عرض 5 سانتیمتر می باشد.

هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای فیکس پوینت

یکی از موارد مهم که در نصب هندریل شیشه ای فیکس پوینت باید مورد توجه قرار گیرد سپردن کار به دست مجریان و کارشناسان مجرب است که از تجربه و مهارت کافی در نصب این طرح از هندریل شیشه ای برخوردار باشند.

شیشه های بکار رفته از جنس لمینت و یا سکوریت می باشند و ضخامت پنل ها از 12 تا 20 میلیمتر می باشد. پنل ها بر اساس قطر یراق به صورت نقطه ای یا فیکس پوینت سوراخ میشود تا با استفاده از یراق آلات مرتبط به یکدیگر متصل و ثابت شوند و هنگام اجرای این عمل دقت در قطر سوراخ ایجاد شده و نحوه اجرا مهمم است تا مبادا شیشه دچار شکستگی و یا نامیزانی دراندازه شود. همچنین دستگیره ها بکار رفته می تواند از جنس آلومینیوم و استیل و با رنگ بندی های متنوع باشد.

 هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای دفنی

پروفیل های بکار رفته در این طرح از نرده شیشه ای 20 تا 25 سانتیمتر است و در فواصل 35 سانتیمتری نصب می شود. اجرای هندریل شیشه ای دفنی برای مراکز عمومی و ساختمانهای تجاری و اداری صورت میگیرد. نمای اجرا شده پس از نصب هندریل شیشه ای دفنی یک دیواره تمامی شیشه ای است که فاقد هرگونه عنصر عمودی یا افقی شکل می باشد که فلزی باشد. فشار پذیری هندریل شیشه ای دفنی تا 450 کیلوگرم در هر مترمربع است. آنچه در اجرای این طرح ار هندریل شیشه ای اهمیت دارد کف سازی می باشد. کف سازی ساختمان باید از پروفیل های آلومینیومی یوشکل پوشیده شده باشد.

قیمت هندریل شیشه ای

در انتخاب هندریل شیشه ای قیمت یک محصول عامل مهمی برای خریداران است. به همین دلیل مجموعه آکات گلس با در نظر داشتن میزان بودجه شما و شرایط یک پروژ مناسب ترین طرح و سازه هندریل شیشه ای را با منصقانه ترین قیمت به شما ارائه می کند. به منظور اطلاع شما خریداران گرامی از قیمت هندریل شیشه ای و نحوه محاسبه آن مواردی که در تعیین قیمت هندریل شیشه ای می توانند تاثیر گذار باشند در ادامه این متن درج می کنیم. علاوه بر این شما می توانید با یک تماس تلفنی به راحتی از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کرده و قیمت بروز هندریل شیشه ای را بدست آورید.

مواردی که در قیمت هندریل شیشه ای موثر است عبارتند از:

 • قیمت هندریل شیشه ای در راه پله از بالکن ارزان تر است زیرا ارتفاع هندریل شیشه ای راه پله کمتر می باشد در نتیجه شیشه کمتری لازم است.
 • قیمت هندریل شیشه ای با توجه به کبفبت و نوع شیشه متفاوت است.
 • نوع یراق آلات و اتصالات در قیمت هندریل شیشه ای تعیین کننده است.
 • قیمت هندریل شیشه ای براساس متر مربع محاسبه می شود.

·  نصب سریع جان پناه شیشه ای

استفاده از اتصالات مهندسی شده سرعت نصب سریع جان پناه را تضمین کرده است.

·  تنوع طرح و سیستم های اجرایی جان پناه شیشه ای

امکان انتخاب طراحی متناسب با گزینه های متنوع در شیوه اجرای جان پناه شیشه ای

·  امنیت بالای جان پناه شیشه ای

سیستم های جان پناه شیشه ای ایمنی و زیبایی را هم زمان دارد.

·  قیمت اقتصادی جان پناه شیشه ای

کیفیت و دوام بالای جان پناه شیشه ای قیت آن را منطقی کرده است.

·  نرده های شیشه ای ایمن

امکان اجرای نرده شیشه ای ایمن در هر مکان با تنوع سیستم های اجرایی

· پله شیشه ای مدرن و ایمن

سبکی مدرن و جذاب در معماری با پله های شیشه ای

خدمات

پله شیشه ای

هنگام تردد در جان پناه شیشه ای به آرامی به سمت بالا شناور می شوید! ساختن پله های شیشه ای با قطعات شیشه ای چالش بزرگی برای سازندگان و طراحان است. با استفاده از شیشه های معماری مخصوص که تحت تغییرات شیمیایی ، معتدل و لمینیت می شوند ، می توان قدرت لازم را برای نگه داشتن وزن خود و افرادی را که روی آن راه می روند ، بدست آورد. از راه پله ها و نرده های شیشه ای مستقیم و منحنی می توان برای پروژه های خصوصی و تجاری استفاده کرد. بنابراین پله می تواند در چندین طبقه گسترش یابد و عرض آن تا 3 متر برسد.

پلکان شیشه ای به یک طرح کلاسیک تبدیل شده و از ویژگی های معماری مدرن است. پله شیشه ای در یک زمان ، یک مورد جالب و یک قطعه هنری است. با اجرای پله شیشه ای شما می توانید نور را به سطح پایین تر برسانید و یا به راحتی یک منظره بدون مانع از باغ خود یا بیرون کوه را ارائه دهید با توجه به کار فشرده مهندسان و تولید کننده با تجربه شیشه ، ما قادر هستیک ویژگی استاتیک را در اجرای این نوع پله ها ارائه دهیم. ما همیشه در حال تحقیق در مورد شیشه های معماری هستیم تا بتوانیم طرح های راه پله شیشه ای تازه ، انحصاری و ابتکاری را به مشتریان خود ارائه دهیم.

انواع پله شیشه ای به سه دسته اصلی به شرح زیر تقسیم ی شود که عبارتند ار:

 • پله شیشه ای گرد
 • پله شیشه ای و استیل
 • پله شیشه ای حول محور
 • پله شیشه ای معلق

شما می توانید از بین محدوده محصول استاندارد ما انتخاب کنید یا پله ای با قطعات شیشه ای اختصاصی برای شما طراحی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر به بخش خدمات طراحی ما مراجعه کنید

 پل شیشه ای

پله شیشه ای گرد

پله شیشه ای گرد یک سازه مدرن و زیبا است. شیشه های لمینت شده به اندازه ای ایمن و با دوام هستند که برای ساخت یک راه پله شیشه ای گرد کاربرد دارند. این محصول به دکوراسیون داخلی ساختمان یک جنبه امروزی می دهد به صورتی که خود به عنوان یکی از قسمت هرای اصلی طراحی داخلی به حساب می آید. تمام اتصالات پله شیشه ای گرد از آلیاژ استیل زنگ نزن 304 است برای همین هرگز اجزای این محصول شل نمی شود. با نصب پله شیشه ای گرد در ساختمان محدودیت فضای مسیر ارتباطی بین طبقات برطرف می شود و شما به راحتی می توانید از مسیر ارتباطی ایمن و زیبای شیشه ای خود در طبقات منزل یا محل کار خود رفت و آمد کنید.

ویژگی های پله شیشه ای گرد عبارت است از:

 •  پله شیشه ای گرد از نطر ظاهری جذاب ومتففاوت است.
 • پله شیشه ای گرد به نور پردازی داخل ساختمان کمک مثبتی می کند.
 • امنیت پله شیشه ای گرد به اندازه پله های آهنی است.
 • پله شیشه ای گرد نیاز به نگهداری و رنگ آمیزی مثل پله های آهنی ندارد.
 • قیمت پله شیشه ای با توجه به کیفیت و دوام آن مقرون به صرفه است.

ما خوشحالیم که به عنوان کارشناسان پله های شیشه ای گرد سفارشی ، محبوب ترین طرح های راه پله شیشه ای منحنی را به شما معرفی می کنیم. پله های گرد را با صفحات شیشه ای مقاوم طراحی می کنیم و از پانل های شیشه ای معتدل برای پله ها نیز استفاده می کنیم. علاوه بر این ما از بهترین مهندسی برای افزایش ظرافت شیشه با چراغ های LED استفاده می کنیم. اگر از خود سئوال پله های مدرن چیست؟ می فهمید که معماری پله ها نیز منوط به روند مد است. این امر در نحوه طراحی و ساخت پله ها و همچنین در انتخاب مواد تأثیرگذار است: مهندسان طراحی آکات گلس بر اساس دهه ها تجربه در ساخت پله شیشه ای گرد ،  همیشه موفق به توسعه راه حل های فنی پیچیده با خلاقیت و تعهد شده اند که الزامات مربوط به عملکرد و طراحی را برآورده می کنند.

 پله شیشه ای گرد

پله شیشه ای و استیل

ترکیب شیشه و استیل در معماری مدرن امروزی به ایجاد وسایل بی نظیر و جذابی همچون پله شیشه ای و استیل می انجامد. این محصول بدون هیج محدودیتی در طراحی و ساخت به عنصری جذاب و بادوام در طراحی مدرن تبدیل شده است. در ساخت پله شیشه ای و استیل از شیشه های نشکن شده استفاده می شود که در یک ترکیب دقیق با اتصالات است سازه بسیار بادوام و با استقامت را تشکیل می دهد. شاسی و نرده ها در این محصول از استیل زنگ نزن است و کف پله ها از شیشه های سکورت و لمینت.

پله شیشه ای و استیل در مدل های متنوع طراحی و ساخت می شود که اجرای هر کدام برای پروژه های مختلف بر اساس محدویت فصای ساختمان و در هماهنگی با دکوراسیون داخلی است. مجموعه آکات گلس با تجربه دو ده فعالیت در ساخت انواع پله های شیشه ای و استیل سفارشی توانسته جایگاه نخست را در بین واحد های تولیدی صنعت دکوراسیون ساختمانی بدست آورد. مشاوران ما آماده ارائه پیشنهادات خود متناسب با بودجه و سلیقه شما مشتریان گرامی هستند

 پله شیشه ای

پله شیشه ای مارپیچ

پله های مارپیچ برای ظاهر خاص اغلب در ویلاهای انحصاری یا ساختمان های تجاری مانند هتل ها یا سالن های ورودی دفاتر نمایندگی اجرا می شوند. همچنین با طراحی پله های مارپیچ می خواهیم راه خود را طی کنیم و برداشت هایی را ایجاد کنیم که خاطره ای از خود به جای بگذارد. پله های مدرن با مواد شیشه ، بتن و چوب در مرکز طراحی ما هستند. این را می توانید به عنوان مثال با مدل پله شیشه ای مارپیج که در آن ما از شیشه های ساختاری در هر دو طرف استفاده می کنیم یا با مدل پله گرد که در آن از شیشه های منحنی در هر دو طرف استفاده می کنیم ، همچنین مشاهده کنید. راه پله های شیشه ای مارپیچی که به تصور شما طراحی شده اند پله های طبق تصورات شما یا معمار و طراح شما است.

وقتی برنامه ها یا مفاهیم شما را دیدیم ، می توانیم توصیه های حرفه ای را برای امکان سنجی ارائه دهیم و به راحتی به شما یک قیمت گذاری بدهیم. پله شیشه ای مارپیچ سفارشی ساخته شده در مدل های استاندارد ما و همچنین طرح های در اندازه های خاص ساخته شوند و می توانند تقریباً از هر لحاظ با ایده های شما تنظیم شوند.

پله شیشه ای

پله شیشه ای معلق (شناور)

برای سالها ما در حال بهبود پله های شیشه ای معلق خود هستیم تا سبک تر و شناورتر به نظر برسد. با استفاده از یک پله شیشه ای شناور پلان باز می توانید نور را از طریق اتاق ها به زیرزمین انتقال دهید و در عین حال این راه پله شیشه ای بسیار چشم نواز است. بازدیدکنندگان شما وقتی وارد خانه می شوند و جلوی یک راه پله خیره کننده با کف پله محکم شده در چوب ، شیشه ، بتن می ایستند ، که فقط توسط شیشه ای نازک پشتیبانی می شود حیرت زده می شوند.

از سازه های پله شیشه ای شناور می توان برای پروژه های تجاری یا مسکونی استفاده کرد. اغلب اوقات پله های شناور یا معلق دارای اتصالات پنهان یا شیشه های ساختاری هستند تا شناور به نظر برسند. متأسفانه ساختن پله های داخلی شناور واقعی امکان پذیر نیست. اما با توجه به جزئیات و برنامه ریزی دقیق می توان توهم یک پله شناور را ایجاد کرد. نگاهی به آنچه ما تاکنون با شیشه انجام داده ایم. به راحتی عناصر شناور را در طراحی پله ایجاد می کنیم. در مدل های تولید شده توسط ما می توانید تصاویر راه پله شیشه ای شناور بسیاری را برای گزینه های مختلف پیدا کنید.

از آنجا که سبک معماری متداول تر به سبک مدرن تر تبدیل می شود و سعی می کند نور بیشتری را به ساختمان ها وارد کند ، پلکان شیشه ای شناور به محبوبیت زیادی در طی سالهای گذشته دست یافته است. یک پله شیشه ای شناور می تواند برای دستیابی به آن هدف کمک کند. با کف پله های شیشه ای و شفاف ، نور خورشید را به سطح پایین تر طبقات می رساند.

 پله شیشه ای معلق

قیمت پله شیشه ای

 تعیین قیمت پله شیشه ای بر اساس مدل شاسی سازه پله و ابعاد کف پله ها و کیفیت متریال محاسبه می شود.

طراحی پله ها شیشه ای

طراحی راه پله شیشه ای در بهترین حالت خود یک نظم خاص است. الزامات ساختاری و همچنین قابلیت تغییر شکل در طراحی کل پله ها باید در نظر گرفته شود. متریال و ایدهای مختلف روی میز است و ترکیب مناسب همه گزینه ها باعث می شود که یک پلکان طراحی اصلی یک ساختمان شود.

از آنجا که در تمام طراحی پله های ما روی جزئیات متمرکز است ، بیشتر مدل های ما را در اینجا خواهید یافت. کارایی پله ها که با طراحی تمام ساختمان هماهنگ است. ما در طراحی خود راه پله ها را به عنوان یک از اجزای دکوراسیون و یک اثر هنری برای یک ساختمان می دانیم. طراحی پله ها باید جذاب و الهام بخش باشند! این فلسفه به این معنی است که هر طرح به طور خاص برای نیازها و موقعیت مشتری برنامه ریزی شده و به عنوان یک طراحی منحصر به فرد تولید می شود. بدین وسیله طرح ها می توانند از پله های مدرن به پله های کلاسیک برسند.

طراح های پله ما همیشه با در نظر گرفتن کل شرایط پروژه و هدف کلی برای فضای داخلی مناسب است. بر اساس تمام اطلاعات موجود ، ما به یک راه حل در طراحی خواهیم رسید که متناسب با نیازهای شما باشد. مطمئناً مشتریان ما همچنین می توانند از بین پله های طراحی شده ما که در گذشته ساخته ایم ، انتخاب کنند

پله شیشه ای

پله شیشه ای مدرن

پله های شیشه ای مدرن محصول منحصر به فرد و ظریف هستند چه چیزی پله را مدرن می کند؟ می گوییم سلیقه ای است ، نظر شما چیست؟ در پروژه های در حال انجام ما سعی داریم ایده های طراحی خود را با ایده های شما ترکیب کنیم ، ما با مهارت های فنی به شما کمک می کنیم تا طرح های جدید راه پله را ایجاد کنیم. مهم انتخاب مواد و روند طراحی است که "در حال حاضر" در حال انتخاب این روند در صنعت ساخت پله شیشه ای است. پله ها شیشه ای باید سبک ، یک قطعه هنری و الهام بخش باشند. اگر شما در پله راه می روید ما می خواهیم احساسی شناور و لبخندی بر لب داشته باشید. این همان چیزی است که ما می خواهیم به آن برسیم.

پله شیشه ای مدرن فراتر از یک قطعه معماری است. آنها یک نقطه مرکزی در ساختمان محل زندگی همه هستند. حتی اگر اکثر مردم از آن آگاهی نداشته باشند. از انتخاب پله های شیشه ای مدرن ما الهام بگیرید! شما می خواهید پروژه ای فراتر از مهارت ها یا توانایی های خود را تحقق بخشید و به دنبال یک شریک قوی و باتجربه هستید؟ درباره مطالعه امکان سنجی ما بیشتر بدانید. ما در حال تحقق بخشیدن به پروژه پله شیشه ای یا مارپیچی هستیم.

پله شیشه ای

پله های شیشه ای کلاسیک

پله های شیشه ای کلاسیک در واقع برای ما پله های چوبی سنتی که بوسیله کار دست ساخته شده است. بیشتر آنها به صورت منحنی و در کناره و روی پله ها با نرده های زیبا تزئین شده و طراحی آنها از سبک مدرن تا آرت دکو را شامل می شوند. بدین وسیله می توان از هر ماده قابل تصور برای طراحی نرده (آهن ، فولاد ضد زنگ ، شیشه ، چوب ...) استفاده کرد. همه آنچه ممکن است قابل انجام است. شما همچنین می توانید از بین مدل های استاندارد پله های کلاسیک ما انتخاب کنید یا ایده طراحی خود را که می توانیم اجرا کنیم برای ما ارسال می کنید. آیا به دنبال طراحی خاصی هستید؟

ما مفهوم سفارشی طراحی پله کلاسیک را به شما عرضه می کنیم.

400
پروژه های اخیر
320
پروژه در حال اجرا
1560
مشتریان ما

آدرس : تهران میدان اتریش خیابان گلها بن بست سوم پلاک ۱۸/۱

تلفن : ۴۴۹۲۹۵۱۹